gif Poporodní cviky ke zformování postavy - Miminko.com

Zpět na úvodní stranu Přítelkyně.eu Těhotentsví Kuchařka
Zpět na úvodní stranu
Fóra a diskuze Přihlašte se Těhotenský kalendář Encyklopedie Články Odkazy
Ankety
Fotogalerie maminek, miminek, zvířátek, prostě všech, kteří mají rádi Miminko.com! Připomínky
VyhledĂĄvĂĄnĂ­
Poradny Kontakt
Informace
Reklama
Anketa
Fórum
   

Poporodní cviky ke zformování postavy
Vendulka

Poporodní cviky ke zformování postavy

Jakmile se budete cítit v pořádku, ihned začněte s mírným cvičením. Pocítíte-li  únavu, bolest nebo vám cvičení nebude příjemné, rozhodně přestaňte, a budete-li mít nějaké pochybnosti, poraďte se s lékařem. Krátké pravidelné cvičení má větší význam než delší, ale jen občasné.

První dny po porodu
1.
Lehněte si na záda, kolena pokrčená, ruce na břiše. Pomalu a pravidelně dýchejte. Při každém výdechu zvolna zatahujte břicho a zdvihejte pánev. Na čtyři doby vydržte a pak se uvolněte.

2. Postavte se, nohy lehce rozkročené, kolena mírně pokrčená. Jednu ruku položte na břicho, druhou na kříž, prsty směřují dolů. Nadechněte se, vydechněte, pánev vyklánějte dopředu a vzhůru, zatáhněte břicho a zastrčte zadek. Chvíli vydržte, dýchejte normálně, pak se uvolněte.

Po několika dnech
1.
Posaďte se na podlahu, kolena přitáhněte k tělu, zkřížené paže držte před tělem. Nadechněte, vydechněte, pánev suňte vpřed. Zkuste se zaklonit, až ucítíte napnuté břišní svaly. Krátce vydržte a dýchejte přitom normálně, pak se vraťte do původní pozice a uvolněte se.

2. Lehněte s na záda s koleny zvednutými a přitisknutými na prsou. Nadechněte, vydechněte a zároveň zatahujte břicho a tlačte kolena na prsa. Znovu nadechněte a uvolněte se.   
Související odkazy
MožnostiTIP: Přítelkyně.eu - internetový časopis pro ženy

 Venive.cz - dámské spodní prádlo

Zbytkylátek.cz - látkové zbytky, zbytky látek na kreativní tvoření, levné látky, látky na patchwork

Vendula Moravcová - Miminko.com 2005 - 2015 - Všechna práva vyhrazena


Kalhotky Tanga Podprsenky Punčochové zboží Podvazky Luxusní soupravy Svatební spodní prádlo Košilky, korzety, tílka Pyžama a noční košile Plavky 2015 Pánské spodní prádlo Dětské spodní prádlo Vše za 99,-Kč PLAVKY VÝPRODEJ Pánské ponožky Dámské ponožky Vánoční červené prádlo