Zpět na úvodní stranu Přítelkyně.eu Těhotentsví Kuchařka
Zpět na úvodní stranu
Fóra a diskuze Přihlašte se Těhotenský kalendář Encyklopedie Články Odkazy
Ankety
Fotogalerie maminek, miminek, zvířátek, prostě všech, kteří mají rádi Miminko.com! Připomínky
VyhledĂĄvĂĄnĂ­
Poradny Kontakt
Informace
Reklama
Anketa
Fórum
   
Miminko.com: Miminka a děti

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Miminka a děti

Přehledný očkovací kalendář

Poznámka: Povinné očkování je plně hrazené.
V rámci povinného očkování lze použít jinou očkovací látku, než zajistí Ministerstvo zdravotnictví (v souladu s § 47 Zákona č. 258/2000 o ochraně veřejného zdraví). Tato očkovací látka musí být v České republice registrována a výlohy za ni pak platí rodič sám.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti
Noční probouzení batolete aneb jak na to

Některá batolata mají v sobě přebytečnou energii, a proto se v noci občas budí. Pokud se vaše dítě budí a nemůže znova usnout, následuje několik postupů, jak situaci zvládnout.
Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti
Tekutiny ve výživě těhotné a kojící ženy

Transport vody z mateřského organismu do plodu je zabezpečován placentou, výměnou molekul mezi plodem a plodovou vodou a mezi plodovou vodou a matkou. Sám průnik vody placentou je indukován osmotickými a hydrostatickými silami.
Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti
Když přijdou první zoubky

Někdy mezi čtvrtým a dvanáctým měsícem života se začnou objevovat první zoubky  u většiny dětí k tomu dojde kolem šestého měsíce. Zoubky se často prořezávají krátce po sobě, někdy jsou však mezi jednotlivými zuby také velké odstupy. Závazné je pouze pořadí. Nejprve se objeví střední řezáky.
Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Papírové plenky kyčlím neublíží

Sedmdesát procent maminek kupuje pro své děti výhradně jednorázové plenky. To je oproti dobám před rokem 1989 pořádná změna. Nemůže takový radikální přechod ublížit dětským kyčlím? A naučí se děti včas chodit na nočník? Toho bych se rozhodně nebál, říká pediatr Milan Kudyn, místopředseda Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti
Jak udržet batole v posteli

Některá batolata nevydrží v posteli, poté co se zhasne světlo a dospělý odejde. Pokud vaše batole nevydrží večer v posteli, vyzkoušejte jednu z následujících možností.
Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Nekonečné uspávání batolete aneb jak na to

Při usínání jsme synovi vždy řekli, že druhý den ho čeká nějaké překvapení, aby se měl na co těšit. Někdy to bylo třeba oblíbené jídlo, návštěva kamaráda, výlet do zoo atd. Také jsme mu dovolili hrát si před usnutím v posteli, ale musel v ní zůstat. Většinou během hraní usnul.
– Susan W.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti
Jak dát odříhnout miminko?

Rady pro muže: Pamatujte, že mimina jsou velice jemní a křehcí človíčci. Není potřeba jim bušit do zádíček, abyste z nich vymámili odříhnutí. Vzpomeňte si jaké to bylo, když jste byli malí a zlí starší spolužáci do vás na chodbě strkali - a představte si to tisíckrát horší.
Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Jak vybrat správný kojící polštář?

Milé maminky, už jste slyšely o POLŠTÁŘI NA KOJENÍ? Pravděpodobně ano, ale určitě o něm nevíte všechno důležité. Možná dokonce přemýšlíte, zda jej vůbec potřebujete, případně jaký a kdy si koupit? Připravili jsme pro vás malého průvodce kojicími polštáři, který vám poradí, jak si vybrat tuto velice praktickou pomůcku, která usnadní život vám i vašemu miminku.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Sourozenecká rivalita

Pokud se vám narodilo druhé dítě, vaše batole bude prožívat smíšené pocity. Následuje několik rad, jak co nejvíce omezit sourozeneckou rivalitu při narození druhého dítěte a v průběhu prvních let.

Batole na sourozence připravte. Než miminko přijde na svět, zkuste batoleti vysvětlit, jak se váš společný život změní po narození jeho brášky nebo sestřičky.

Zobrazit celý článek
 
61 článků (7 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 
Vyhledávání
DĚTSKÝ HOROSKOP
Básničky a říkadla
Svátky
Partneři
KontaktTIP: Přítelkyně.eu - internetový časopis pro ženy

 Venive.cz - dámské spodní prádlo

Zbytkylátek.cz - látkové zbytky, zbytky látek na kreativní tvoření, levné látky, látky na patchwork

Vendula Moravcová - Miminko.com 2005 - 2015 - Všechna práva vyhrazena


Kalhotky Tanga Podprsenky Punčochové zboží Podvazky Luxusní soupravy Svatební spodní prádlo Košilky, korzety, tílka Pyžama a noční košile Plavky 2015 Pánské spodní prádlo Dětské spodní prádlo Vše za 99,-Kč PLAVKY VÝPRODEJ Pánské ponožky Dámské ponožky Vánoční červené prádlo